russian fishing

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » russian fishing » Русская рыбалка 1.6 » Проставки для збільшення кліренсу


Проставки для збільшення кліренсу

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Добрий день! Хочу збільшити кліренс на своєму позашляховику Toyota Land Cruiser Prado. Підкажіть, будь ласка, які проставки найкраще використовувати для цього? Вони дійсно ефективні? І як правильно підібрати проставки під мою модель авто? Буду безмежно вдячна за докладну консультацію!

0

2

Вітаю! У мене теж Toyota Land Cruiser Prado. Нещодавно я вирішив питання зі збільшенням кліренсу, придбавши відмінні проставки в магазині "Автопроставка" в Одесі. Застосування таких проставок виявилося дуже ефективним - кліренс збільшився на потрібну висоту, тепер набагато зручніше їздити бездоріжжям та долати перешкоди. У "Автопроставці" уважно вивчили характеристики моєї моделі та підібрали проставки для збільшення кліренсу ідеального розміру. Встановив все самостійно, ніяких проблем. Повністю задоволений результатом! Тому раджу звернутися до цього магазину і вам. Допоможуть професійно з вибором проставок для збільшення кліренсу саме вашого Land Cruiser Prado.

0


Вы здесь » russian fishing » Русская рыбалка 1.6 » Проставки для збільшення кліренсу